Hotel Restorant Joni

Rruga Murat Terbaci, Vlore, Albania.
+355 69 528 2492

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Restoranti i peshkut në Valon është një domosdoshmëri për të dashuruarit e vërtetë të detit. Ne përdorim vetëm peshk të freskët, sepse duam të kthehemi në çdo shije shijen e vërtetë dhe kënaqësinë e ushqimit të detit. Restoranti Joni gjithashtu ofron kuzhinë dhe piceri mesdhetare, italiane.

Adresa: Murat Terbaci Street, Vlore, Albania.

Web f                                                                Rezervo

Informacion shtesë:

The Wave

Rruga Murat Terbaci , afer Akademise Marina, Vlore, Albania.
+355 69 29 66 616

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Ky restorant është hapur kohët e fundit, 7 muaj më parë, megjithatë është më e rëndësishmja në qytet.
Ushqimi është i mirë, kryesisht gatime italiane, bufala mozzarella, prosciutto italiane, mishi italian florentina.
Duhet të provoni edhe sallatat dhe sufka me çokollatë, është shumë e shijshme
Në fundjavë ka muzikë live dhe dj. Në fakt, është restoranti më i kërkuar dhe më i mirë ne Vlore.

Adresa:Rruga Murat Terbaci , afer Akademise Marina, Vlore, Albania.

 

Web f                       Rezervo

 

Orari:

Sun - Thu
7:00 AM - 3:00 AM
Fri - Sat
7:00 AM - 4:00 AM

Informacion shtesë:

Miamar Hotel

Rruga Shen Varvara, Livadh Himara, Vlorë, Albania
+355 69 809 9000

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Miamar është një hotel luksoz me plazhin përballë që kërkon të ripërcaktojë përvojën tuaj të pushimeve në Shqipëri. I ndodhur në Plazhin e Livadhit, një nga plazhet më mbreselenese të bregdetit të Shqipërisë jugore, hoteli ju ofron një arkitekturë moderne luksoze në harmoni me një vendi të shenjtë natyror.

Të gjitha dhomat dhe suitat shohin ne ujërat kristalizuese të detit Jon. Dhomat bashkojnë ambientet moderne me rehatinë. Restoranti ynë modern ofron një menu bashkëkohore, e konsiderueshme për ta bërë një përvojë të veçantë për të gjithë mysafirët tanë.

Adresa:  Rruga Shen Varvara, Livadh Himara, Vlorë, Albania

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open-00:00-00:00

Informacion shtesë:

Hotel Bojko

Rr." Aleksander Mojsiu" Uji i Ftohte, Vlore Albania
+355 69 392 8723

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Bojko, eshte nga me te miret.

Dhoma me komoditet bashkekohor, ku bie ne sy pastertia, me ambjente te vogla me gjelberim, mikpritja e te zoteve shume e kenaqshme, mengjes te bollshem e te shendetshem dhe ne fund nje cmim shume terheqes dhe aspak shtrenjte.

Adress: Rr.” Aleksander Mojsiu” Uji i Ftohte, Vlore Albania

Web f                 Rezervo

Orari:

Open- 00:00-00:00

Informacion shtesë:

Hotel Aliko

Rruga Uji Ftohte Vlorë, Albania
+355 69 220 3562

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Me  restorant  dhe   bar ne tarracë me pamje nga deti, Hotel Aliko ndodhet në Vlorë, 4 km nga qyteti.

WiFi dhe parkim falas private.

Çdo dhomë përmban një ballkon me pamje nga deti .

I gjendur shume afer Sheshit  Pavarësisë , ndërsa Parku Kombëtar i Llogarasë është 30 km nga Hotel Aliko.

Makina me qera është në dispozicion në këtë hotel dhe zona është e njohur për shëtitje.

Plazhi i Kalaja është i madh për not, sportet e ujit, dhe ushqimin dhe pijen.

Hotel Aliko është vlerësuar si hoteli me i mire në Vlorë!

Stafi është i trajnuar mirë, i zgjedhur me kujdes duke filluar nga administratori kryesor i cili ka një përvojë 30 vjeçare në fushën e menaxhimit.

 

Adresa: Rruga Uji Ftohte Vlorë, Albania

 

f                                                             Rezervo

 

 

 

Orari:

0:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Paradise Beach Hotel

Km 12, Vlore, Radhime Vlorë, Albania
+355 69 40 22 585, +355 33 21 03 00

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

PARADISE BEACH HOTEL

Paradise Beach Hotel disponon 30 dhoma luksoze, të pajisura me të gjitha sherbimet e nevojshme qe garantojne nje qendrim sa me relaksues, si Satellite TV, telefon,ajer te kondicionuar, mini bar, sherbim ne dhome, pamje mahnitese ne det, dhe shumë më tepër …

Hotel Paradise Beach ka 2 restorante elegante, ku me shume mjeshteri serviren ushqime tradicionale shqiptare, italiane dhe franceze. Ushqimi ynë është i përgatitur nga shefat tane te kuzhines qe mbi supe mbajne peshen e eksperiences dhe pervojes gastronomike.

Një larmishmeri e gjerë e disa prej verërave më të mira te vendit dhe ndërkombëtare mund të gjenden në Paradise Beach Hotel,te cilat kur kombinohen me ushqim te fresket deti dhe pamje madhështore bejne qe kushdo te perjetoje nje eksperience unike..

Nëse juve po kaloni rastesisht, po organizoni nje fundjave romantike, jeni në një udhëtim pune, merrni pjese ne një festë me familjen ose miqtë, ose te beni pushimet tuaja veroreju sigurojme qe në Paradise Beach Hotel ju do të keni kohën më të mirë të mundshme.

Stafi ynë profesional, i sjellshëm dhe shume miqesor do beje te mundur qe tju ndihmojë me të gjitha kërkesat që mund të keni, ndërsa ju qëndroni në Paradise Beach Hotel.

 

Adresa: Km 12, Vlore, Radhime Vlorë, Albania

 

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë: