Bar-Restorant “LIGURIA”

Murrat Terbaci Vlorë, Albania
+355 69 944 2470

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Restorant

Bar-Restorant “LIGURIA” filloi aktivitetin e tij në 2015, në qytetin e Vlorës. Sfi Ynë, i guzhines, pas një eksperience të gjatë në Itali dhe Shqipëri, duke punuar në më prestigjoze italiane dhe shqiptare. Ai siguron çdo klient që eksperienca në Restorant të jetë e paharrueshme. Falë këtij angazhimi, ne sot ndihemi vlerësohet nga klientët tanë.Kjo nga dëshira dhe pasioni për t’u kthyer në Shqipëri për të bërë diçka ndryshe.

Bar-Restorant “LIGURIA” ndodhet vetem 50 metra larg plazhit me nje restorant modern me pamje nga deti, duke sherbuar specialitete italiane dhe prodhime te detit, si dhe prodhime tradicionale shqiptare.

Një ambient perfekt në të cilin kushdo mund të ndihet tepër i qetë për të shijuar gatimet tona. Një restorant për të gjithë ata që duan të kalojnë një drekë ose një darkë të këndshme. Menuja tradicionale mesdhetare pasurohet me pica të llojeve të ndryshme, Margarita, Napoletana, Capricciosa, Katër Stinët, Siciliane, pica me vija dhe fruta deti etj.

Adresa: Murrat Terbaci Vlorë, Albania

f                                                           Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Cdo dite 8:00-23:00

Informacion shtesë: