Paradise Beach Hotel

Km 12, Vlore, Radhime Vlorë, Albania
+355 69 40 22 585, +355 33 21 03 00

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

PARADISE BEACH HOTEL

Paradise Beach Hotel disponon 30 dhoma luksoze, të pajisura me të gjitha sherbimet e nevojshme qe garantojne nje qendrim sa me relaksues, si Satellite TV, telefon,ajer te kondicionuar, mini bar, sherbim ne dhome, pamje mahnitese ne det, dhe shumë më tepër …

Hotel Paradise Beach ka 2 restorante elegante, ku me shume mjeshteri serviren ushqime tradicionale shqiptare, italiane dhe franceze. Ushqimi ynë është i përgatitur nga shefat tane te kuzhines qe mbi supe mbajne peshen e eksperiences dhe pervojes gastronomike.

Një larmishmeri e gjerë e disa prej verërave më të mira te vendit dhe ndërkombëtare mund të gjenden në Paradise Beach Hotel,te cilat kur kombinohen me ushqim te fresket deti dhe pamje madhështore bejne qe kushdo te perjetoje nje eksperience unike..

Nëse juve po kaloni rastesisht, po organizoni nje fundjave romantike, jeni në një udhëtim pune, merrni pjese ne një festë me familjen ose miqtë, ose te beni pushimet tuaja veroreju sigurojme qe në Paradise Beach Hotel ju do të keni kohën më të mirë të mundshme.

Stafi ynë profesional, i sjellshëm dhe shume miqesor do beje te mundur qe tju ndihmojë me të gjitha kërkesat që mund të keni, ndërsa ju qëndroni në Paradise Beach Hotel.

 

Adresa: Km 12, Vlore, Radhime Vlorë, Albania

 

Web f Insta                                                                 Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë: